Deutsche Version
Operator maszyn sterowanych numerycznie

Euro-Solutions (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR CNC
- Operator maszyn sterowanych numerycznie.

OPIS STANOWISKA:
- obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC,
- wykonywanie pomiarów i prowadzenie kart pomiarowych,

WYMAGANIA:

- wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunkach tokarz, frezer,
- doświadczenie w zawodzie związanym z obróbką skrawaniem,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
- staranność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w formie umowy o pracę,
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę
o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, proszę wysyłać na adres praca@euro-solutions.pl
W temacie prosimy wpisać „Operator CNC”.

Oferty osób, które nie spełniają powyższych wymagań, nie będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KOORDYNATOR OFERTY
530 700 361