Nasza firma jest podmiotem gospodarczym, którego celem jest wykorzystanie możliwości, jakie daje nam przynależność do Wspólnoty Europejskiej. Długoletnie pozyskiwanie doświadczenia i kontaktów w ramach współpracy w międzynarodowych teamach wpłynęło bezpośrednio na decyzję, aby wykorzystać tę zaletę i zacząć wspomagać innych w realizowaniu swoich planów na rynkach europejskich.

Centrum Dystrybucji Technologii Euro-Solutions Filip Kapela zapewnia wysoką jakość usług, dyspozycyjność i elastyczność oraz gwarantuje partnerskie warunki współpracy oparte na wieloletnim doświadczeniu zdobytym przy współpracy z klientami zagranicznymi oraz na indywidualnym i długoterminowym podejściu do oczekiwań klienta.

Doceniamy naszych stałych partnerów biznesowych, dlatego długotrwała współpraca z nimi procentuje korzystniejszymi warunkami współpracy. W przyszłości stałym odbiorcom oferujemy m.in. odroczoną w terminie formę płatności, co skraca termin realizacji, gdyż nie uzależniamy w tym wypadku realizacji zamówienia od zaksięgowania przedpłaty. Przy dużych usługach czy zamówieniach proponujemy naszym klientom upusty cenowe lub gratisową dostawę zamówionego towaru.

Jesteśmy również firmą elastyczną, dopasowującą się do potrzeb naszych kontrahentów. Zawsze dopuszczamy możliwość negocjacji cen towarów, usług które oferujemy. Rozumiemy także, że dla naszych odbiorców liczy się, poza ceną, jakość gotowego produktu i czas realizacji, dlatego stałym odbiorcom proponujemy krótsze terminy realizacji.

Nasi doradcy szybko i profesjonalnie przyjmą zamówienie, szanując czas naszych odbiorców. Rozumiemy, że prowadzenie biznesu wymaga pełnego zaangażowania, dlatego my oszczędzając Państwa czas, umożliwiamy szeroko zakrojoną promocję i wzmacnianie marki klienta. Do naszych atutów m.in. należą ceny, które są jednymi z najniższych w Polsce. A wszystko dlatego, że rozumiemy naszych klientów i oferujemy im usługi oraz produkty o żądanej jakości w przystępnej cenie.

Ponieważ jesteśmy zależni od producentów, pracownicy nasi elastycznie dopasowują realizację zamówień do zapotrzebowania naszych klientów.Nie wpływa to jednak na poziom jakości wykonywanych przez nas usług, który jest zawsze najwyższy.

Wysoka jakość naszych usług wspierana jest także fachowym doradztwem. Nasi konsultanci, mając na względzie Państwa interes, zaproponują najlepsze rozwiązania, które dopasują oferowane przez nas usługi i produkty do specyfiki Państwa firmy. Fachowość naszych usług została doceniona między innymi przez firmy, z którymi współpracowaliśmy i nadal współpracujemy.

Zapraszamy do współpracy.